Deszczowa wiosna

Przez ostatnie tygodnie pogoda zdecydowanie nie rozpieszczała, a weekendowe wyjazdy były niczym rosyjska ruletka – będzie lało, czy raczej przejdzie bokiem???

Kwiato na Okienniku

Kwiato na Okienniku

Dwa tygodnie temu na szczęście przeszło bokiem i podczas pierwszej od 3lat wizyty w Bolechowicach udało mi się pokonać w drugiej próbie chyba pierwszą polską VI.5+ czyli Przybycie Tytanów, a chwilę później wieszając ekspresy przeszedłem Chińskiego Maharadżę VI.5. Szkoda, ze 3lata temu miałem na drodze 2próby, bo byłby piękny OS.

Brama Bolechowicka

Brama Bolechowicka

Kolejny wyjazd z „częściowo” trafioną pogodą to trzy dni po Bożym Ciele. W piątek na Bibliotece udaje mi się, w drugiej próbie, dokonać pierwszego powtórzenia nowej drogi Janka Sokołowskiego, o lekko ironicznej nazwie La Dziura Dziura. Janek zalicytował VI.5-VI.5+, ja skłaniam się bardziej do wyceny VI.5. Taką trudność potwierdził zresztą Szymek Łodziński, rozprawiając się z drogą dwa dni później.

Góra Zborów ze szczytu Biblioteki

Góra Zborów ze szczytu Biblioteki

Sobota to już totalna zlewa, próbujemy jednak cos podziałać i jedziemy na Okiennik. Możliwości rozgrzewki brak, wszystko zalane, więc od razu idę powiesić ekspresy na Ga-Ga Chwała Bohaterom za VI.5+/6. Wstawkę kończę zostawiając ekspresy na ostatnim ringu przed górnym okapem, bo zaczyna mnie zmywać ze ściany. Godzina przerwy, na chwilę przestaje padać i zrywa się wiatr, jeśli dziś ma się dać to chyba tylko teraz. Wiążę się i cisnę, na szczęście tuż przed zlewą wpinam się do stanu…

Niedziela w nagrodę za wytrwałość wita nas pełnym słońcem. Uradowani uderzamy do Podlesickiej kawiarenki, a następnie na Górę Zborów patentować projekty… A jak będzie za tydzień???

Kierzu w kawiarence

Kierzu w kawiarence

Alex

Alex

Łukasz patentuje Miłosć w windzie

Łukasz patentuje Miłosć w windzie

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s